biuro@rapnet.pl
32/260 43 80
513 013 600

Kasy i drukarki fiskalne

Firma R@Pnet- kasy fiskalne działa na rynku urządzeń fiskalnych, oprogramowania i usług teleinformatycznych od 1996 roku. Od początku działalności została ukierunkowana na kompleksową obsługę małych i średnich firm. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami zaowocowała uzyskaniem przez nas wielu wyróżnień i autoryzacji. Praktyczna znajomość problemów umożliwia nam zaproponowanie Państwu najwłaściwszych rozwiązań. To, co wyróżnia nas z pośród wielu firm oferujących urządzenia fiskalne i systemy teleinformatyczne, to ścisła specjalizacja oraz nabyte na przestrzeni kilku lat doświadczenie.

R@Pnet – kasy fiskalne zapewnia kompleksową obsługę małych i średnich firm. Oferujemy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych firmy Novitus, Posnet Elzab , Datecs. Oferujemy m.in.: czytniki kodów, drukarki fiskalne, kasy fiskalne, metkownice, szuflady kasowe, terminal POS, wagi oraz oprogramowanie Insert  dla firm . Oferujemy również autoryzowany serwis produktów zakupionych w naszej firmie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty handlowej.

W ramach pełnej obsługi naszych klientów świadczymy dodatkowo następujące usługi:

Pamiętaj, kupując urządzenie fiskalne wybierasz również firmę serwisującą.  

Przed zakupem urządzenia fiskalnego, gorąco zachęcamy Państwa do obejrzenia i przetestowania w praktyce urządzenia w naszym salonie sprzedaży. Na miejscu dokonają Państwo ostatecznego wyboru. Nasz profesjonalnie przeszkolony personel, fachowo doradzi w kwestii doboru urządzenia do Państwa potrzeb oraz profilu działalności. Wraz z zakupem urządzenia otrzymają Państwo od nas wszelkie niezbędne informacje oraz formularze,

Słowniczek

FISKALIZACJA

Fiskalizacja kasy to jednokrotna i niepowtarzalna czynność inicjująca pracę modułu fiskalnego.

PRZEGLĄDY OKRESOWE

Każde urządzenie fiskalne musi zostać poddane tzw. przeglądowi okresowemu.

Przegląd okresowy jest czynnością obowiązkową dla Użytkownika wynikającą z obowiązujących przepisów.

Istnieje możliwość wyboru opcji corocznej lub dwuletniej przeglądu okresowego. Głównym celem przeglądu okresowego jest sprawdzenie poprawności działania urządzeń fiskalnych oraz kontrola całości i nienaruszalności jego plomb ołowianych. Przegląd ustawowy jest usługą płatną, a jego terminowość powinna być przestrzegana przez Użytkownika urządzenia.

SERWIS FISKALNY

Sprzedaż i serwis kas fiskalnych. Jeśli Twoje urządzenie fiskalne wymaga interwencji serwisowej, zadzwoń lub przyjdź do naszego serwisu, gdzie znajdziesz pomoc, a nasi specjaliści w szybki i skuteczny sposób przywrócą pełną sprawność Twojej kasie bądź drukarce fiskalnej.

Oferta na produkty firmy NOVITUS
Oferta na produkty firmy POSNET
Oferta na produkty firmy ELZAB
Oferta na produkty firmy DATECS